امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 07:15:43
راه‌اندازی و بهره‌برداری از ز آنتن دهی موبایل در بلوار بعثت گیلاوند به‌زودی

رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند راه‌اندازی و بهره‌برداری از سایت بی تی اس آنتن دهی موبایل در بلوار بعثت گیلاوند به‌زودی در این منطقه خبر داد و گفت: اهالی مسکن مهر دماوند تا دو ماه آینده سال جاری از تلفن ثابت بهره‌مند می‌شود.

حسن خلیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود در خصوص قرارگیری دکل مخابراتی واقع در بلوار بعثت گیلاوند اظهار کرد: دکل‌های مخابراتی توسط شرکت همراه اول نصب شده و محل استقرار آن نیز با نظر کارشناسان مربوطه انجام می‌شود.

وی افزود: این دکل که با هدف از بین رفتن نقاط کور منطقه و مرتفع شدن اختلالات تلفن‌های شرکت همراه در حال راه‌اندازی است که در این خصوص با یک سری اعتراضات شفاهی مواجه شده است و ما آنها را در قالب نامه‌ای تنظیم نموده و به شرکت همراه اول می‌فرستیم؛ این در حالی است که اداره مخابرات شهر دماوند در این زمینه هیچ‌گونه تصمیم‌گیری ندارد و ما فقط به دنبال اخذ مجوز حفاری و مجری کابل‌کشی آن بودیم.

رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: سایت بی تی اس آنتن دهی موبایل در بلوار بعثت گیلاوند هنوز راه‌اندازی نشده و به زودی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

خلیلی ادامه داد: سایت بی تی اس آنتن دهی موبایل در بلوار بعثت گیلاوند یکی از مجموعه پروژه‌های کلی در سطح استان تهران و در جهت ارتقای کیفیت شبکه‌های موبایل و از بین بردن نقاط کور در سطح استان می‌باشد که تعداد زیادی از این مجموعه پروژه در برخی مناطق به اتمام رسیده و تعدادی دیگر هنوز باقی‌مانده است.

وی گفت: هنگام آغاز به کار پروژه سایت بی تی اس آنتن دهی موبایل در بلوار بعثت گیلاوند حدود چهار ماه می‌گذرد که احتمالاً راه‌اندازی آن تا یک ماه دیگر صورت می‌پذیرد.

 

منبع: tarood.ir

نظرات کاربران

فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد

آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ