امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 06:37:06
شناسنامه بحران دماوند تهیه و تدوین شد

شناسنامه بحران شهرستان دماوند به همت جمعیت هلال‌احمر این شهرستان تهیه و تدوین شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مسئول تهیه‌کننده شناسنامه بحران شهرستان دماوند در حاشیه برگزاری ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند اظهار کرد: در شناسنامه بحران دماوند، اطلاعاتی جمع‌آوری شده است که می‌تواند در مواقع بحرانی به دستگاه‌های مربوطه کمک کند.

محمد بدری افزود: با استفاده از شناسنامه بحران، دستگاه‌ها از وجود تجهیزات لازم در دستگاه‌های دیگر آگاهی پیدا می‌کنند؛ به‌عنوان مثال، اگر در اداره‌ای دستگاه لجن‌کش وجود داشته باشد، در زمان نیاز می‌دانیم که باید به چه اداره‌ای و چگونه درخواست دهیم.

photo_2016-04-14_00-18-28

وی ادامه داد: شناسنامه بحران باعث می‌شود که در مواقع بحرانی، زمان‌های اتلاف‌شده از بین برود و زودتر به نتیجه برسیم و خدماتی که به مردم ارائه می‌دهیم نیز ارزنده باشد.

امدادگر جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند گفت: در زمان وقوع سیل یا زلزله نمی‌توانیم زمان و فرصت‌ها را از دست دهیم و نیاز است اطلاعات لازم را در دست داشته باشیم.

بدری خاطرنشان کرد: در زمان وقوع بحران، احتمال دارد شریان‌های برق و راه‌های ارتباطی قطع شود و دیگر امکان دسترسی به اطلاعات از طریق اینترنت و … نباشد؛ اما با وجود شناسنامه بحران راحت‌تر به اطلاعات لازم دسترسی پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: با اطلاعاتی که در شناسنامه بحران شهرستان دماوند آورده شده، در زمان بحران آگاهی داریم که چقدر تجهیزات داریم و می‌توانیم کمک‌رسانی کنیم.

منبع: tarood.ir

نظرات کاربران

فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد

آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ