امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 07:37:14
سردار نصیری در گردهمایی هیئت عاشقان ولایت در دماوند؛ دشمنان علاوه بر توافق هسته‌ای یا برجام به دنبال

گردهمایی هیئت عاشقان ولایت در مسجد الرسول (ص) شهرک سپاه گیلاوند واقع در شهرستان دماوند با حضور فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران برگزار شد.

photo_2016-04-17_20-02-17

به گزارش پایگاه خبری تارود، این گردهمایی با حضور سردار علی نصیری، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، فرماندهان حوزه‌ها، پایگاه‌ها، اعضای حلقه صالحین و بسیجیان شهرستان دماوند در شب ولادت جواد الائمه (ع) در مسجد الرسول (ص) شهرک سپاه برگزار گردید.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در این گردهمایی با اشاره به ایام پایانی سال گذشته و آغاز سال جدید که با نام فاطمه الزهرا (س) همراه بود، اظهار کرد: امسال باید همراه با نامگذاری سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در جهت احقاق فرمایشات ایشان تلاش و کوشش کرد تا اهداف مقام معظم رهبری در جامعه اسلامی نهادینه شود.

سردار علی نصیری افزود: هدف از شکل گیری هیئت عاشقان ولایت در خصوص اقتصاد مقاومتی و انتخابات می‌باشد که اقتصاد مقاومتی بعد از بیان شعار سال بسیار مهم واقع گردیده است.

وی با بیان اینکه باید بدانیم دشمن انقلاب و رها نکرده و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که بیان کردند اگر در موضوع هسته‌ای گفتگو و توافق داشته باشیم و تحریم‌ها برداشته شود که برجام است مشکلات مردم حل خواهد شد و مقام معظم رهبری متأسفانه ما با بی عهدی آمریکا مواجه شدیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران ادامه داد: در توافق هسته‌ای که نام آن را برجام گذاشتند، دنبال برنامه‌های دیگری می‌باشند که دنبال برجام دو، سه و چهار هم نیز هستند تا به اهداف خود برسند و خواهیم دید که دشمنی خود را با این موضوع کنار نخواهند گذاشت.

نصیری گفت: انقلاب اسلامی تمام رشته‌های آنها را پنبه کرده ولی آنها دشمنی خود را کنار نخواهند گذاشت و با ترفندهای مختلف سعی در ضربه زدن به انقلاب اسلامی را خواهند داشت.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در پایان به حضور پرشور و حداکثری در انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند با انتخابات فرد اصلح تأکید کرد.

لازم به ذکر است این مراسم با مولودی خوانی، سخنرانی،  برنامه‌های متنوع به مناسبت میلاد باسعادت جوادالائمه (ع) با همت  معاونت  تعلیم و تربیت سپاه شهرستان دماوند برگزار شد.

photo_2016-04-17_20-01-04photo_2016-04-17_20-01-34photo_2016-04-17_20-02-02photo_2016-04-17_20-01-21

انتهای پیام/ tarood.ir

نظرات کاربران

فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد

آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ