امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 07:46:10
آمادگی پیام نور دماوند برای تبدیل به قطب علمی شرق استان تهران

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند از آمادگی این دانشگاه برای تبدیل شدن به قطب علمی شرق استان تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مهدی یداللهی با اشاره به برنامه‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند اظهار داشت: بر اساس تقویم تنظیم شده، برنامه‌های آموزشی از سوی استان تهران برای آموزش کارکنان در نظر گرفته شده است که هفته گذشته، نخستین برنامه آموزشی کارکنان را در شهرستان دماوند اجرایی کردیم.

وی ادامه داد: هدف از آموزش کارکنان، آشنایی با بخش‌نامه‌ها و آیین‌نامه‌های جدید برای پاسخ‌گویی بهتر به افراد است که بخشی از این کارگاه با رویکرد آموزشی افراد بوده تا کارکنان دانشگاه بتوانند آشنایی کاملی را با مباحث پژوهشی داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند افزود: در بحث تحصیلات تکمیلی این دانشگاه تا این لحظه درخواست ۱۹ رشته در مقطع کارشناسی‌ارشد و دو رشته در مقطع دکتری داشته‌ است که در فرآیند تصویب هستند.

یداللهی با اشاره به اینکه تاکنون سه رشته در مقطع کارشناسی‌ارشد اضافه شده است، بیان کرد: به دنبال افزایش گرایش‌ها در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور دماوند هستیم تا با توجه به ظرفیت موجود بتوانیم این دانشگاه را تبدیل به قطب تحصیلات تکمیلی در شرق استان تهران کنیم.

وی تصریح کرد: در خصوص برنامه‌های فرهنگی، نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند تشکیل شد که در این راستا، برنامه‌ای برای گرامیداشت روز معلم و تقدیر از معلمان و پژوهشگران برتر را در نظر داریم.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند افزود: این دانشگاه سومین دانشگاهی است که برای برگزاری مسابقات ورزش کشوری و استانی اعلام آمادگی کرده است.

یداللهی با بیان اینکه برگزاری مسابقات قرآنی یکی‌ دیگر از برنامه‌های فرهنگی دانشگاه پیام ‌نور دماوند است، گفت: با توجه به حضور مجمع خیران مدرسه‌ساز در شهرستان دماوند برنامه‌ای را ترتیب داده‌ایم تا از این ظرفیت موجود استفاده کنیم و خیران از این دانشگاه نیز بازدید داشته باشند.

وی اضافه کرد: در بحث عمرانی نیز مناقصه ساختمان فرهنگی با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان در دست اقدام است که البته این ساختمان با این مبلغ کامل نمی‌شود که امیدواریم بتوانیم در این زمینه نیز اقدامات خوبی را انجام دهیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

نظرات کاربران

فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد

آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ