امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 07:54:32
پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه‌های ملی و خیرساز مدارس در دماوند

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند از پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه‌های ملی و خیرساز مدارس این شهرستان خبر داد و گفت: دو مدرسه خیرساز تا مهرماه امسال بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، محمدرضا مشهدی‌عباسی با اشاره به اتمام پروژه‌های ملی در خصوص احداث مدارس در شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به اعتبار ملی که به امر مدرسه‌سازی به دماوند اختصاص داده شده است و پیگیری‌های صورت گرفته تا مهرماه دو مدرسه به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی ادامه داد: دو مدرسه ولی‌عصر (عج) جیلارد و مهک گیلاوند هریک با اختصاص ۲ میلیارد تومان در حال اتمام هستند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند با اشاره به پیشرفت احداث دو مدرسه در این شهرستان بیان کرد: خوشبختانه دو مدرسه تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته‌اند و تا مهرماه نیز افتتاح خواهند شد.

مشهدی‌عباسی گفت: با توجه به لزوم تخریب و بازسازی دو مدرسه شهید بنت‌الهدی و شهید کاظمی، اگر مدارس زودتر به آموزش و پرورش شهرستان دماوند تحویل داده شوند، اقدامات فوری‌تری را در این خصوص انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به احداث یک مدرسه استثنایی دخترانه در شهرستان دماوند تصریح کرد: با کمک و همیاری خیر مدرسه‌ساز سعید درویشیان مدرسه خیرساز استثنایی دخترانه این شهرستان نیز تا مهرماه افتتاح خواهد شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند اضافه کرد: مدرسه‌ خیرساز استثنایی دخترانه این شهرستان با مبلغی بالغ‌بر ۷۰۰ میلیون تومان احداث می‌شود.

مشهدی‌عباسی افزود: خوشبختانه خیران مدرسه‌ساز در شهرستان دماوند به صورت قوی و مستحکم یاری‌دهنده و ایجادکننده فضاهای تعلیم و تربیت در کنار آموزش و پرورش هستند.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در شهرستان دماوند شاهد افتتاح سه مدرسه خواهیم بود که در این راستا، دو مدرسه که جزو پروژه‌های ملی و یک مدرسه خیرساز استثنایی هستند، فضای آموزشی مطلوبی را در این شهرستان رقم خواهند زد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

نظرات کاربران

فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد

آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ