امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 08:47:39
مجتمع آسمان دماوند
«مجتمع لوکس تجاری-اداری آسمان دماوند» در نقطه ای بی نظیر از این سرزمین کهن جای گرفته است به نحوی که هم در قلب مراکز تجاری آن می باشد و هم در جوار یکی از پرترددترین راه های ترانزیتی کشور یعنی محور فیروزکوه واقع شده است.
این شرایط منحصر به فرد به ما این امکان را داده که علاوه بر خدمت رسانی به ساکنین شهرستان دماوند و توابع آن تجربه ای خاطره انگیزاز خرید و استراحت برای مسافران عزیز به وجود آوریم.
 
«مجتمع لوکس تجاری-اداری آسمان دماوند» عظیم ترین پروژه تجاری منطقه دماوند است که با توجه به نبود پروژه های مشابه به زودی همچون نگینی درخشان به یکی از پررونق ترین مراکز تجاری منطقه تبدیل خواهد شد.
ویژگی ها و شاخص های قابل توجه و ارزشمند این مرکز تجاری باشکوه و همچنین تسهیلات و دسترسی آسان در تأمین رفاه شهروندان شرایط ایده آلی را برای ساکنین این منطقه نسبت به مناطق دیگر فراهم می سازد.
 
«مجتمع لوکس تجاری-اداری آسمان دماوند» با بکارگیری دانش فنی، تجربه و تخصص معتبرترین مشاورین معماری و مهندسی سازه و به کارگیری به روزترین مواد و مصالح ساختمانی با مدرن ترین تکنولوژی نوین ساخت و ساز صنعتی، یکی از زیباترین و مدرن ترین پروژه های تجاری-اداری سال های اخیر شرق تهران است در مساحتی حدود 10،000 مترمربع با سرعت چشمگیری در حال احداث است.
 
این مجتمع عظیم با دارا بودن بیش از 100 واحد تجاری با تنوع مشاغل و اصناف، هایپرمارکت وسیع، مجموعه ی کافی شاپ ها و فودکورت مدرن و زیبا، رستوران و باغ سبز رویایی به مساحت 1000 مترمربع در طبقه آخر، مجتمع فرهنگی چند منظوره به وسعت 1500 متر مربع، دفاتر اداری مدرن و هماهنگ با کاربری های گوناگون (پزشکان، مهندسین، وکلا و خدماتی) داشتن پارکینگ طبقاتی و بسیاری ویژگی دیگر، بی گمان پررونق ترین مرکز خرید شرق استان تهران خواهد بود.
 
فضای پارکینگ در منطقه همچون دیگر نقاط پایتخت همواره جزءِ مهمترین دغدغه مراجعین و مشتریان مراکز تجاری بوده و هست.
«مجتمع لوکس تجاری-اداری آسمان دماوند» با در نظر گرفتن پارکینگ طبقاتی مدرن و با استانداردهای سطح بالا به تنها مرکز تجاری دارای پارکینگ عمومی تبدیل شده است و رمپ عریض ورود و خروج و تردد روان اتومبیل ها را فراهم می کند و دسترسی آسان و مجاورت با جاده ترانزیتی فیروزکوه رونق مجتمع را تضمین می کند.
 
نمای بسیار زیبا با طراحی منحصر به فرد با توجه به بافت و شرایط جغرافیایی منطقه زیبای دمادشت و طراحی و اجرای فضای بام سبز منحصر به فرد و دیدنی که دارای چشم انداز بسیار زیبایی می باشد.

     
آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ