امروز یکشنبه 22/ تیر /1399 :: ساعت 06:45:02
پرسش و پاسخ

در صورتی که پاسخ پرسش خود را در سوالات متداول زیر نیافتید می‌توانید فرم مربوطه را از اینجا پر کرده و برای ما ارسال نمایید.

کارشناسان ما در اسرع وقت به پرسش شما رسیدگی خواهند کرد و شما ‌می توانید با مراجعه به همین صفحه, پاسخ پرسش خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که سوالاتی در صفحه سوالات متداول درج خواهد شد که آن پرسش به دفعات از کارشناسان ما پرسیده شده باشد.

پرسش و پاسخ

نمایش 1-2 از 2 نتیجه

1: سلام مدارک لازم جهت دریافت تسهیلات از بانک قرض الحسنه رسالت چیست؟

مبلغ تسهلات : ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال بهره تسهیلات : ۲ درصد سالیانه مدت بازپرداخت : ۲۴ ماه مبلغ اقساط : ۴،۳۰۰،۰۰۰ ریال مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده تسهیلات : ۱-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی از وام گیرنده و ضامن ( در صورت داشتن توضیحات کپی از صفحه توضیحات ) ۲-یک فقره چک از وام گیرنده ۳-یک فقره چک از ضامن ۴- آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی وام گیرنده و ضامن ۵- قبض تلفن از محل زندگی وام گیرنده و ضامن ۶-فرم کسر از حقوق کارمند رسمی دولتی ۷-در صورتی که ضامن کاسب باشد اصل کپی جواز کسب – پرینت سه ماهه از حساب چک به انضمام مهر و امضاء رئیس شعبه ۸-اگر وام گیرنده و ضامن چک حقوقی داشته باشند ارائه چک به جای فرم کسر از حقوق کافی است در صورتی که مبلغ قسط ۴/۱ خالص حقوق دریافتی باشد . ۹- حضور ضامن در شعبه الزامی است . ۱۰-ضمانت از اشخاص بالای ۶۵ سال پذیرفته نمی شود. ۱۱-چک ضمانت خانم با ارائه کسر از حقوق و یا چک حقوقی پذیرفته می شود. بانک قرض الحسنه رسالت شعبه مرکزی به آدرس : چهار راه گلزار – خیابان هشت بهشت غربی ۲۶۶۷۰۸۸-۰۳۱۱ روزهای تشکیل پرونده از شنبه تا چهارشنبه ضمناً ساعت کاری بانک صبح ها ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ بعد ازظهرها ۱۶:۳۰ الی ۱۸ می باشد .

2: آیا امکان بازدید از پروژه وجود دارد؟

بله لطفا با شرکت تماس بگیرید.
آدرس پروژه

               تهران - گیلاوند - ابتدای دمادشت

            تلفن تماس:  330 330 76   
         
            برای عزیزان خارج از استان تهران و موبایل
            کد (021)    
       
            ساعت تماس: 9 الی 18


عضویت در کانال تلگرام از طریق لینک زیر:

https://telegram.me/damavandsky

موقعیت پروژه
آخرین اخبار
طراحی و توسعه وب سایت: شرکت مهندسی ره رایان پژوه | میزبانی شده در: رایان هاستینگ